Filmowanie dronem- Gdańsk, Sopot, Gdynia (Trójmiasto)

Spis Treści

Dzięki niewielkim rozmiarom i niesamowitej zwrotności drony mogą uchwycić zapierające dech w piersiach widoki, które wcześniej nie były w zasięgu zwykłej osoby. Powiedzenie, że dostępność tych urządzeń zrewolucjonizowała rynek filmów i fotografii z powietrza, nie będzie tutaj nadużyciem. Niezależnie od tego, czy chodzi filmowanie dronem ślubu, produkcję filmów reklamowych, fotografię budynków dla deweloperów, czy o przeprowadzanie inspekcji budowlanych, korzyści z używania usługi filmowania dronem są ogromne.

Jeżeli również rozważasz skorzystanie z tej usługi, mamy dobre informacje: oferujemy filmowanie z drona na terenie Trójmiasta, najbliższych okolic, a w przypadku większych zleceń w całej Polsce! Zapoznaj się z możliwościami, jakie będziemy w stanie zapewnić Ci dzięki naszym dronom.

Filmowanie z drona wydarzeń i eventów na otwartym powietrzu

Nagrań z perspektywy lotu ptaka, jaką zapewniają drony, nie można porównać do standardowych ujęć. Dzięki dronowi możesz nagrać oszałamiający materiał filmowy, prezentujący się zupełnie inaczej niż ten, uchwycony z poziomu terenu. Taka perspektywa zapewnia nową jakość kreatywności i dodaje ekstrawagancji do Twoich filmów, dzięki czemu będą się się wyróżniać i pomogą zachować piękne wspomnienia na dłużej. W przypadku filmowania ślubów oraz innych eventów plenerowych, nagrania z drona pozwolą Ci uchwycić zapierającą dech w piersiach scenerię miejsca, dając uczestnikom wydarzenia piękny sposób na ponowne przeżycie chwil spędzonych razem.

Zdjęcia i filmy reklamowe z drona

W przeszłości materiały filmowe nagrywane z powietrza wymagały użycia helikopterów lub samolotów, co było zwyczajnie zbyt drogie, a niekiedy niemożliwe do zrealizowania z innych powodów. Wypożyczenie drona dla odmiany drogie nie jest, a dodatkowo licencjonowany pilot bezzałogowca może latać dronem w miejscach, do których helikopter nie dotrze oraz nagrywać w sposób, którego nie uzyskamy filmując z samolotu czy helikoptera.

Materiał filmowy kręcony z drona może być uchwycony z różnych wysokości i kątów oraz nagrany z wykorzystaniem zwrotności i prędkości drona. Filmowanie dronem ujęć reklamowych jest więc znacznie praktyczniejsze, a dodatkowo pozwala uzyskać znakomite efekty, jakich nie zapewnią nam pozostałe narzędzia.

Wreszcie, wykorzystanie dronów do w produkcji reklam pozwala na tworzenie unikalnych i dynamicznych ujęć, które chwytają wyobraźnię i angażują odbiorców. To pewny sposób na to, by Twoje filmy bardziej zapadały w pamięć i wyróżniały się na tle konkurencji.

Zdjęcia i filmy z drona dla firm deweloperskich

Nagrywanie dronem budynków to nowy sposób prezentacji nieruchomości, często wykorzystywany przez renomowane firmy deweloperskie. Drony nie tylko pozwalają zobaczyć budynek z zupełnie innej perspektywy, ale również mogą zbliżyć się do elewacji i są niezwykle wszechstronne. Mogą latać w ciasnych przestrzeniach i docierać do trudno dostępnych miejsc lub potencjalnie niebezpiecznych dla człowieka, a to czyni je idealnymi narzędziami do nagrywania filmów marketingowych dla deweloperów.

Inspekcja placu budowy z lotu ptaka

Zdjęcia z drona mają zastosowanie również w budownictwie. Filmowanie dronem pozwala na bardziej efektywne inspekcje placów budowy, ponieważ drony mogą szybko i łatwo zbadać cały obszar. Ujęcia z powietrza są więc przydatne dla branży budowlanej, pozwalają bowiem śledzić postępy budowy, jak i weryfikować poszczególne etapy prac.

Podsumowując, korzyści z używania drona do filmowania są ogromne. Od oszałamiającej perspektywy powietrznej po wszechstronność i opłacalność, istnieje wiele powodów, aby rozważyć użycie drona w swoim następnym projekcie filmowym. Niezależnie więc od tego, czy planujesz ślub, kręcisz film reklamowy, czy też prezentujesz swoje nieruchomości, rozważ ekscytujące i innowacyjne możliwości, które wiążą się z wykorzystaniem drona do filmowania.

Filmy z drona - Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice

Jeżeli interesują Cię usługi filmowania dronem, znajdujesz się w dobrym miejscu – Kopter Studio to profesjonalna firma, która od lat prowadzi realizacje różnorakich zleceń obejmujących wszystkie powyższe pozycje, ale nie tylko.

Filmowanie z drona- Trójmiasto

Interesuje Cię film z drona ilustrujący Twój ślub lub inne wydarzenie? Dojedziemy do Ciebie na Terenie Trójmiasta oraz najbliższych okolic. Tutaj zapoznasz się ze szczegółową ofertą, jednak pamiętaj że ceny podane są orientacyjnie i mogą różnić się w zależności od zlecenia.

Filmowanie z powietrza - Polska

W przypadku większych zleceń działamy na szeroką skalę i jesteśmy w stanie nagrywać na terenie całego kraju (niekiedy też zagranicą). W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

Filmowanie dronem - Nasza flota

Dron wykorzystywany do nagrywania materiałów ma znaczenie! Z tego powodu dysponujemy trzema różnymi bezzałogowcami, wykorzystywanymi do różnych zadań. Odpowiednio dobrany model drona pozwoli na niesamowite ujęcia, które sprawią że Twój film z lotu ptaka spełni wszystkie oczekiwania.

Dji Mavic Air 2s

Ten nowoczesny dron to ulepszona wersja popularnego modelu Mavic Air 2. Dzięki zastosowaniu matrycy CMOS o wielkości 1 cala, dron umożliwia uzyskanie wysokiej jakości zdjęć i filmów nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Rozdzielczość zdjęć wynosząca 20 megapikseli pozwala na rejestrowanie nawet najdrobniejszych szczegółów, a filmy mogą być nagrywane w rozdzielczości 5.4K, 4K oraz FHD. Dzięki DJI O3 (OcuSync 3.0), dron może przesyłać wideo w jakości Full HD na odległość do 8 km, co umożliwia podgląd na telebimie lub w wozie transmisyjnym.

Dji Phantom 4 pro

Phantom 4 Professional to niezawodny i solidny dron, który oferuje bardzo stabilne loty. Jest to sprawdzony model, na którym można polegać. Dron wykorzystuje kamery z matrycą CMOS, a dzięki zastosowaniu mechanicznej przysłony, obraz jest idealnie dostosowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Optyka umożliwia wykonywanie specjalistycznych zadań, takich jak tworzenie ortofotomap i dokumentacji technicznych, dzięki 1-calowej matrycy i jasnej soczewce.

        

Drony FPV tzw racery lub drony wyścigowe.

Drugim typem dronów FPV są drony klasy Cinewhoop. Pozwalają one na wykonanie smukłych, delikatnych i precyzyjnych lotów wewnątrz pomieszczeń, takich jak restauracje, fabryki czy biura. Dzięki nim możliwe są przeloty między kelnerami, lampkami wina, stanowiskami pracy przy linii produkcyjnej czy monitorami w przeszklonych biurach. To nowa generacja filmów, która wyróżnia się na tle innych i przyciąga uwagę dzięki swojej oryginalności.

Usługi filmowania dronem - Podsumowanie

Filmy z drona to nie jedyne usługi dronem, jakie świadczymy. Równie często zdarza nam się wykonywać po prostu zdjęcia z drona – w końcu marketing to nie tylko filmy promocyjne, ale również broszury informacyjne, postery oraz materiały na strony internetowe. Na szczęście  posiadamy uprawienia, które pozwalają nam latać dronami praktycznie wszędzie, dlatego w łatwy sposób możemy połączyć obie usługi – wykonując zdjęcia i filmy jednocześnie.

Nie zastanawiaj się dłużej i skorzystaj z naszego drona! Filmowanie dronem to nasza pasja i mamy nadzieję, że niedługo Ty też się o tym przekonasz.

Wszystkie  pozostałe świadczone przez nas usługi dronem wymienione zostały na stronie głównej.