Filmy reklamowe z drona- Gdańsk, Sopot, Gdynia (Trójmiasto) i nie tylko!

spis treści

Filmy reklamowe z drona to jedna z najnowszych i najbardziej dynamicznych form reklamy, która pozwala na uzyskanie unikalnych ujęć i perspektyw. Drony, czyli bezzałogowe statki powietrzne, które dzięki swoim możliwościom technicznym mogą z łatwością przemierzać nie tylko niskie przestrzenie, ale także odbywać loty na dużych wysokościach stwarzają reklamodawcom zupełnie nowe możliwości. Są one doskonałym narzędziem do tworzenia filmów reklamowych, zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Dlaczego spoty reklamowe nagrane dronem są tak atrakcyjne dla odbiorcy?

Filmy korporacyjne z drona, ze względu na swoją specyfikę, wyróżniają się na tle innych form reklamowych. Dzięki lotom drona można uzyskać efektowne i niebanalne ujęcia, które przyciągają uwagę odbiorcy. To z kolei pozwala na zwiększenie skuteczności kampanii reklamowej oraz na budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Jednym z największych atutów każdego filmu reklamowego z drona jest możliwość zobaczenia miejsca lub obiektu z zupełnie innej perspektywy niż widok, do którego przyzwyczajony jest odbiorca. Dynamiczne i efektowne ujęcia przyciągają uwagę, a film promocyjny pozostaje w pamięci odbiorcy na dłużej. Dzięki temu reklama taka w pełni spełnia swoje zadanie, a to z kolei pozwala na budowanie pozytywnego wizerunku firmy i zwiększenie skuteczności kampanii reklamowej.

Ponad to drony pozwalają na filmowanie różnych miejsc, w tym trudno dostępnych terenów, które z powodu braku dostępu dla ludzi, były do tej pory niemożliwe do sfilmowania. Możliwe jest więc filmowanie dronem dla branż, które wcześniej nie miały takiej możliwości- na przykład dla zakładów przemysłowych, rafinerii, obszarów skażonych czy trudno dostępnych krajobrazów naturalnych.

Film reklamowy z drona - dla jakich biznesów będzie to świetne rozwiązanie?

Profesjonalne filmy promocyjne z drona są idealnym narzędziem dla firm działających w branżach zarówno motoryzacyjnych, turystycznych, deweloperskich, eventowych czy przemysłowych. Dzięki lotom drona możliwe jest zaprezentowanie pięknych krajobrazów, hoteli, wydarzeń, restauracji czy budowli w sposób niezwykle efektowny. To z kolei może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, którzy chętniej zdecydują się skorzystać z usług oferowanych przez dane przedsiębiorstwo.

Film korporacyjny z drona to doskonała forma reklamy, która pozwala na uzyskanie unikalnych i atrakcyjnych ujęć. Wszechstronność dronów umożliwia stworzenie filmów reklamowych dla wielu branż, a wszystko zależy od inwencji i kreatywności reklamodawcy oraz operatora drona.

Spot promocyjny - stworzenie filmu reklamowego z lotu ptaka w Kopter Studio

Jeżeli interesuje Cię korporacyjna produkcja filmowa, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Kopter Studio pomoże Ci w promowaniu Twojej firmy zarówno za pomocą spotów reklamowych jak i nagrywania ważnych wydarzeń z powietrza.

Działamy przede wszystkim na terenie Trójmiasta, jednak ciekawe zlecenia realizujemy na terenie całej Polski.

Nasi operatorzy dronów posiadają duże doświadczenie, dzięki czemu mogą nie tylko zadbać o oryginalne ujęcia, ale również doradzić w sprawie scenariusza i możliwości nagrania z powietrza poszczególnych obiektów w różnych perspektywach, mając na uwadze aspekty takie jak najlepsze oświetlenie oraz warunki pogodowe, tak aby ujęcia uchwycone na filmie prezentowały się perfekcyjnie.

Po zakończeniu zdjęć materiał filmowy poddany jest postprodukcji, a następnie dostarczony do Ciebie w firmie określonej w umowie. Nagrania możesz wykorzystywać bez ograniczeń do promocji swoich usług w mediach społecznościowych, na swojej stronie internetowej lub udostępniając nagranie gdzie tylko zechcesz, w dowolnej formie.

Skontaktuj się z nami w celu dokładnego omówienia rodzaju świadczonej usługi oraz szczegółów zlecenia. Cennik ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb zlecenia. Jeżeli zależy Ci na przykładowych wycenach świadczonych przez nas usług, standardowe ceny znajdziesz tutaj.

Pozostałe usługi, które świadczymy

Filmy reklamowe to nie wszystko! Kopter Studio pomoże Ci nagrać również filmy wizerunkowe, uchwycić z powietrza wydarzenie mające miejsce na otwartej przestrzeni, a także przygotować pakiet materiałów, które zebrane razem, w dowolny sposób pozwolą Ci promować Twój projekt zarówno w Internecie jak i innych środkach przekazu.

Nagrywanie dronem to nasza pasja i jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.

Nasza flota

Posiadamy trzy różne drony bezzałogowe, które służą do różnych zadań.

Dji Mavic air 2s

Dron DJI Mavic Air 2S to nowoczesna i ulepszona wersja popularnego modelu Mavic Air 2. Dzięki zastosowaniu matrycy CMOS o wielkości 1 cala, dron umożliwia uzyskanie wysokiej jakości zdjęć i filmów nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Jego rozdzielczość zdjęć wynosząca 20 megapikseli pozwala na rejestrowanie najdrobniejszych szczegółów, a filmy mogą być nagrywane w rozdzielczości 5.4K, 4K oraz FHD. Dzięki DJI O3 (OcuSync 3.0).

DJI Phantom 4 Pro

DJI Phantom 4 Pro to stabilny i niezawodny dron, który jest ceniony za swoje osiągi. Dzięki zastosowaniu kamer z matrycą CMOS oraz mechanicznej przysłony, obraz jest doskonale dopasowany do różnych warunków atmosferycznych. Dron ten jest idealny do wykonywania specjalistycznych zadań, takich jak tworzenie ortofotomap i dokumentacji technicznych, dzięki zastosowaniu jasnej soczewki i 1-calowej matrycy.

Drony FPV, tzw. "racer" lub drony wyścigowe

Drony FPV, zwane również “racerami” lub dronami wyścigowymi, to drony, które oferują niezwykle dynamiczne i szybkie loty. Dzięki nim nagrania z powietrza zyskują dodatkowy element. Drony te potrafią osiągać przyspieszenie do “setki” w 2 sekundy i prędkości powyżej 140 km/h. Oferujemy nagrania z wyścigów samochodowych i motocyklowych, ale również przeloty między drzewami lub ściganie narciarzy na stoku.

 

Drugim typem dronów FPV są drony klasy Cinewhoop. Są one idealne do precyzyjnych lotów wewnątrz pomieszczeń, takich jak restauracje, fabryki czy biura. Dzięki nim możliwe są przeloty między kelnerami, lampkami wina, stanowiskami pracy przy linii produkcyjnej czy monitorami w przeszklonych biurach. Ten typ dronów pozwala na wykonanie smukłych i delikatnych lotów, co pozwala na uzyskanie oryginalnych i ciekawych ujęć.

Filmy reklamowe z drona - podsumowanie

Profesjonalne filmy reklamowe to jedna z podstaw marketingu, zaś skorzystanie z usługi filmowania z wykorzystaniem drona to niemalże gwarancja sukcesu. Malownicze lub też dynamiczne ujęcia możliwe do uzyskania z pomocą drona pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Filmowanie dronem to również czysta frajda, a dobre samopoczucie ma ogromne znaczenie przy tworzeniu scenariuszy do filmów korporacyjnych.  Wybierając profesjonalne usługi dronem, masz możliwość współuczestniczenia w nagrywaniu i wprowadzania zmian do scenariusza. Tak samo jak filmy z drona, zdjęcia wykonane za pomocą tego urządzenia pozwolą Ci na oddanie walorów reklamowanego obiektu w pełnej okazałości. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły naszej oferty!

Filmowanie dronem to nasza pasja, a wszystkie  pozostałe świadczone przez nas usługi dronem wymienione zostały na stronie głównej.