Ślub z drona – wyjątkowa pamiątka w postaci zdjęć i filmów z lotu ptaka

Spis Treści

Drony to urządzenia, które w ostatnich latach zyskały na popularności ze względu na wyjątkowe możliwości fotograficzne i filmowe, jakie daje korzystanie z nich. Wiele osób używa dronów do dokumentowania przyrody i krajobrazów, a także w celach biznesowych. Jest jednak jeszcze jedno bardzo ważne zastosowanie: czy kiedykolwiek rozważaliście skorzystanie z drona na swoim ślubie?

Filmowanie ślubu i wesela dronem - dlaczego warto to rozważyć?

Śluby z drona to coraz popularniejsza opcja dla par, które chcą mieć oryginalne i niezapomniane filmy i zdjęcia ze swojego wielkiego dnia. Dzieje się tak dlatego, że drony są w stanie zapewnić unikalne ujęcia i perspektywy, których nie uda się uzyskać przy użyciu tradycyjnych metod filmowania. Drony mogą zrobić zdjęcia na którym uchwycona zostanie nie tylko para młoda ale także pełny obraz miejsca uroczystości, dekoracje oraz okoliczny krajobrazu.

Warto skorzystać z możliwości drona jako dodatku do usług tradycyjnego kamerzysty, ponieważ pozwoli to na uzyskanie różnorodnych ujęć, które mogą się znakomicie komponować z standardowymi nagraniami.

Wynajęcie drona z operatorem na ślub w Kopter Studio - Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto) i okolice

Filmowanie ślubu i wesela z drona może świetnie uzupełniać tradycyjny film weselny, jednak pod warunkiem, że dronem steruje odpowiednio przygotowany operator. Amator nie zdoła zrobić tak samo dobrych zdjęć jak profesjonalny fotograf, zaś wśród fotografów również znajdziemy tych lepszych i tych gorszych. Podobnie sprawa ma się w przypadku filmowania uroczystości za pomocą drona – aby uzyskać pożądane efekty musicie zatrudnić sprawdzonego profesjonalistę.

I tutaj wkraczamy z dobrą wiadomością: w Kopter Studio posiadamy wieloletnie doświadczenie lataniu dronami, a filmowanie uroczystości ślubnych należy do naszych ulubionych zleceń!

Nasz operator drona posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, w tym uprawnienia urzędu lotnictwa cywilnego, a fotografia ślubna z powietrza to jego pasja. Sprzęt jakim dysponujemy zapewni doskonałą jakość obrazu wykonanych ujęć, zaś para młoda zobaczy swój wielki dzień z zupełnie innej perspektywy.

Oczywiście, korzystanie z drona na ślubie wymaga odpowiedniego przygotowania, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa. Operator drona dostosuje swoją pracę do wymagań kościoła lub sali weselnej oraz będzie przestrzegać wszelkich regulacji dotyczących lotów dronów w danym miejscu, dbając o bezpieczeństwo pary młodej oraz gości weselnych.

W jaki sposób działamy?

Chyba nie musimy nikogo przekonywać, że śluby z dronami to wspaniała i oryginalna opcja dla par, które chcą uwiecznić swoje wesele w sposób unikalny i niezapomniany. Dron pozwala na uchwycenie ujęć, które są trudne lub wręcz niemożliwe do uzyskania przy użyciu tradycyjnych kamerzystów. Jednak aby uzyskać wymagane efekty pracy, konieczna jest pełna współpraca między parą młodą, kamerzystą i operatorem drona. W tego powodu zawsze zachęcamy młodych do wspólnego ustalenia scenariusza nagrania.

Skontaktujcie się z nami w celu rezerwacji terminu (Wojtek: +48 607 996 493). Zapytamy o szczegóły – kiedy i gdzie odbywa się ceremonia, jakie są wasze oczekiwania dotyczące nagrań itd. Na tej podstawie będziemy w stanie zapoznać się z miejscem oraz wycenić usługę. Szczegółowo omówimy poszczególne sceny nagrania, takie jak wyjście z kościoła, przyjazd Pary Młodej do domu weselnego, czy przebieg imprezy plenerowej. Określimy wymagane ilości wylotów. Uzgodnimy kto będzie odpowiedzialny za montaż finalnego nagrania (my czy kamerzysta) – jeżeli my, na pewno nie dostarczymy Ci surowego materiału, a małe dzieło sztuki filmowej. Gwarantujemy!

Działamy głównie na terenie Trójmiasta i z chęcią wykorzystujemy piękno naszych okolic- jeśli Para chce uwiecznić niepowtarzalne krajobrazy, na przykład malownicze widoki z lotu ptaka nad morzem umawiamy się także na sesje ślubne w takich miejscach.

Na jakiej podstawie wyceniamy usługę?

Koszt wynajęcia drona na ślub zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja nagrań, długość sesji zdjęciowej, rodzaj drona i poziom doświadczenia pilota. Zwykle wynajem drona na ślub jest uważany za stosunkowo niedrogi, mimo że wymaga on wypożyczenia sprzętu i wynajęcia doświadczonego operatora, który będzie miał odpowiednie pozwolenia i ubezpieczenie, aby zapewnić bezpieczne i profesjonalne usługi.

W przypadku zleceń poza Trójmiastem możemy naliczać dodatkowe koszty dojazdu.

Z przykładowym cennikiem naszych usług zapoznasz się tutaj.

Dron na wesele - podsumowanie

Dzień ślubu to dzień wyjątkowy, zaś nowoczesna technologia pozawala na uchwycenie ulotnych momentów z powietrza. Zapierające dech w piersiach fotografie dronowe powoli stają się normą ze względu na relatywnie niski koszt usługi oraz niesamowity efekt końcowy, jaki można dzięki nim uzyskać.

Jednocześnie, korzystanie z drona wymaga odpowiedniego przygotowania i profesjonalnego podejścia, dlatego warto wybrać doświadczonego operatora drona.

W połączeniu z tradycyjnym kamerzystą, usługi drona z pewnością pomogą stworzyć niesamowite wspomnienia z dnia ślubu.

 

Wszystkie  pozostałe świadczone przez nas usługi dronem wymienione zostały na stronie głównej.