Wynajem drona- Gdańsk, Sopot, Gdynia (Trójmiasto)

spis treści

Ujęcia z drona cieszą się coraz większą popularnością a ich cena stała się przystępna dla każdego. Nasza firma działa od 2014 roku i w tym czasie poznaliśmy szczegółowe wymagania klientów z różnych branż, małych i dużych firm, a także osób prywatnych. Podczas ostatnich 8 lat świadczyliśmy usługi na terenie całej Polski, ale przede wszystkim działamy w obszarze Trójmiasta. Dzięki wszechstronności naszej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie zarówno w nagrywaniu ujęć i klipów przedstawiających nadmorskie krajobrazy, różnorodne tereny w całym kraju, jak i obszary industrialne i wiele innych.

Po latach świadczenia usług filmowania z powietrza, wypracowaliśmy optymalny mechanizm współpracy, tak by spełnić oczekiwania i wizję każdego klienta w możliwie jak najkrótszym czasie.

Wraz z rozwojem technologii stale ulepszamy jakość naszych usług, zaś do dalszego rozwoju motywują nas opinie klientów, którzy chwalą nie tylko różnorodne ujęcia, ale też precyzyjne prowadzenie kamery i co najważniejsze płynność nagrań z drona.

Jak działamy?

Nie wypożyczamy dronów do samodzielnego latania. Wynajęcie drona za naszym pośrednictwem możliwe jest tylko wraz z pracownikiem Kopter Studio, który jest wykwalifikowanym operatorem sprzętu odpowiednio dobranego do zlecenia.

Wynajem drona z operatorem - w jaki sposób wypożyczysz drona z Kopter Studio?

Jeżeli interesuje Cię wypożyczenie drona na terenie Trójmiasta, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami w celu omówienia detali: po szczegółowym rozeznaniu typu zlecenia, operator drona będzie w stanie doradzić Ci w sprawie wyboru najlepszego sprzętu, dzięki któremu uzyskasz pożądany efekt, umówi możliwy termin nagrania oraz dokona wyceny usługi.

Po zawarciu umowy walizka transportowa z naszym dronem będzie niecierpliwie czekała na dzień wykonania zadania!

W dniu zdjęć możesz nadzorować pracę operatora drona, dawać mu wskazówki oraz dzielić się swoimi pomysłami. Jeżeli nie czujesz się na siłach, możesz też w pełni zaufasz umiejętnościom profesjonalisty, zdać się na jego doświadczenie i kreatywność.

W przypadku zleceń poza Trójmiastem, również nie wahaj się z nami skontaktować.

Ile kosztuje wynajem dronów z Kopter Studio?

Ceny oferty wynajmu naszych dronów nie są stałe i zależą od wielu czynników.

Poniżej podajemy przykładową wycenę:

Ceny oferty wynajmu naszych dronów nie są stałe i zależą od wielu czynników.

Poniżej podajemy przykładową wycenę:

DJI Mavic Air 2s lub Phantom 4 Pro

  • Pakiet  20 zdjęc lub 20 minut filmu – od 300pln

  • Pakiet 20 zdjęć + 20 minut filmu lub 40 zdjęc lub 40 minut filmu. 600pln.

  • Pół dnia zdjęciowego ( do 4h), dostepnosc operatora wraz ze sprzętem, kompletem akumulatorow + mozliwosc ładowania na bieżąco również w plenerze. Koszt od 1200pln

  • Dzień zdjeciowy ( do 8h), jak wyzej, operator wraz ze sprzętem – cena od 1500pln

  • Transmisja obrazu z drona – dzien zdjeciowy od 1600pln.

Dodatkowo istnieje możliwość nagrań standardowych z ziemi, wykonanie filmów poklatkowych a także obróbki zdjęć, czy montażu gotowych klipów wraz z podkładem muzycznym, logiem klienta i dodatkowymi elementami.

Pamiętaj jednak, że na finalny koszt usługi wpływ mają:

Termin wynajmu

Dostępność dronów może różnić się w zależności od daty, kiedy chcesz wykorzystać nasz sprzęt. Jeśli planujesz wynająć drona w szczytowym sezonie, obfitującym wy wydarzenia plenerowe, popyt na drony będzie wysoki. Znalezienie dostępnego terminu może być wyzwaniem, dlatego też jeżeli nastąpi konieczność pracy o niestandardowych godzinach, musisz liczyć się z wyższą ceną.

Czas lotu

Czas trwania lotu to kolejny ważny czynnik, który może wpłynąć na cenę wynajmu drona.

Lokalizacja

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Przy większych projektach koszty logistyczne są pomijalne, a nasi klienci korzystają z jednolitej jakości usług dla wielu lokalizacji.

Nasz sprzęt musi zapewnić komfortową i co najważniejsze bezpieczną pracę, dlatego dbamy o niego z najwyższą starannością. Odpowiednio zabezpieczone drony i prawidłowo przechowywana torba transportowa zabezpieczająca akumulatory przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych pozwala na bezpieczne przemieszczanie się i prace w plenerze, również w trudnych warunkach.

Typ nagrania i rodzaj terenu

Wycena wynajmu będzie wykonywana w zależności od typu zlecenia, manewrów które będzie musiał wykonać operator drona oraz rodzaju terenu, na jakim będą wykonywane zdjęcia. Umiejętności operatora oraz sprzęt muszą być ściśle powiązane z warunkami nagrywania materiału z powietrza.

Modele, jakimi dysponuje nasza wypożyczalnia dronów

Model drona, który wybierzemy do realizacji Twojego zlecenia jest ściśle powiązany z rodzajem wyznaczonego zadania. Dron służący do nagrania ceremonii zaślubin z drona, nie będzie musiał spełniać wymagań takich samych jak ten, który posłuży do wykonania inwentaryzacji placu budowy z koniecznością zbliżenia się do budynków.

Wszystkie drony, z których korzystamy to jedne z najnowocześniejszych modeli dostępnych na polskim rynku. Sprzęt do twojej dyspozycji obejmuje:

Dji Mavic Air 2s

To nowoczesny dron, który jest ulepszonym modelem bardzo uznanego mavica air 2. Wykorzystanie kamer opartych o matryce CMOS wielkości 1 cala pozwala na uzyskanie wspaniałych zdjęć i najwyższej jakości filmu również w gorszych warunkach oświetleniowych. Rozdzielczość zdjęć wynosząca  20mpix jest w stanie zarejestrować najdrobniejsze szczegóły. Filmy mogą być nagrywane w rozdzielczości nawet 5.4K (również w 4k i FHD). Dzięki zastosowaniu systemowi wizji jakim jest DJI O3 (OcuSync 3.0) dron może przesyłać wideo w rozdzielczości 1080p na odległość do nawet 8 km. Obraz może być transmitowany na telebim lub do wozu transmisyjnego. 

Dzięki niskiej wadze dron mieści się w klasie wagowej lekkich dronów co oznacza ze możemy latać w wielu miejscach, które maja ograniczenia z racji bezpieczeństwa bez oczekiwania na zgodę, co ma miejsce przy cięższych dronach 

Dji Phantom 4 pro

Phantom 4 professional to solidny i bardzo stabilny dron. Jest to dla nas najbardziej niezawodny i sprawdzony model.  W tym dronie  również użyto kamer z matrycą w technologii CMOS. Zastosowanie mechanicznej przesłony pozwala na uzyskanie idealnych parametrów obrazu podczas bardzo zmiennych warunków atmosferycznych. Optyka pozwala na wykonywanie specjalistycznych  ortofotomap i dokumentacji technicznych miedzy innymi dzięki 1 calowej matrycy i jasnemu obiektywowi.

Drony fpv tzw. racery lub drony wyścigowe

Dysponujemy dronami, które potrafią urozmaicić ujęcia z powietrza o dodatkowy element. Niezwykłą dynamikę, szybkość i przyspieszenie. Oferujemy ujęcia dronami, które przyśpieszają do “setki” w 2 sekundy i osiągają prędkości ponad 140km/h. Możemy nagrywać ścigające się samochody czy motocykle, lecieć miedzy drzewami lub gonić narciarzy na stoku.

Drugi typ dronów fpv to klasa cinewhoop. Drony te pozwalają na wykonanie smukłych, delikatnych i ciasnych lotów wewnątrz pomieszczeń, restauracji, fabryk czy biur. Przeloty miedzy kelnerami, lampkami  wina, przy stanowiskach pracy przy linii produkcyjnej lub montażowej czy tez miedzy monitorami w przeszklonym biurze nie stanowią żadnego problemu. Jest to nowa generacja video, która zwraca na siebie dużą uwagę z racji na oryginalność.

Wynajem dronów - podsumowanie

Zrozumiałym jest, że wiele osób woli skorzystać z możliwości wynajęcia drona, niż z kupna własnego urządzenia. Dron to w końcu nie wszystko- potrzebny jest jeszcze wykwalifikowany operator z uprawnieniami, który zminimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia awarii, zaś w razie wypadku sprawnie rozwiąże problem. Sam sprzęt niezbędny do wykonania profesjonalnych nagrań jest dużo droższy niż skorzystanie z wynajmu drona. 

Dodatkowo, ponieważ jesteśmy w pełni legalną firmą, wystawiamy fakturę vat a nasze usługi dla biznesu można wliczyć w koszty prowadzenia działalności. W celu otrzymania oferty, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Korzystamy tylko i wyłącznie z dronów od autoryzowanych dostawców, nasze bezzałogowce są regularnie konserwowanie a sprzęt dalej spełnia obowiązujące normy i wymogi. Chętnie odpowiemy zarówno na prywatne jak i biznesowe potrzeby każdego klienta.

Wszystkie  pozostałe świadczone przez nas usługi dronem wymienione zostały na stronie głównej.