Dron – Gdańsk

Spis Treści

Drony sprawiły, że fotografia z powietrza nabrała zupełnie innego znaczenia. Możliwym stało się fotografowanie miejsc i obiektów, których nie można było wcześniej zobaczyć z góry. Gdańsk jest tego idealnym przykładem – chyba nikt nie wyobraża sobie helikoptera lądującego na Długim Targu oraz innych wąskich uliczkach tego przepięknego miasta.

Więcej o możliwościach uzyskanych dzięki dronom dowiesz się (a nawet na własne oczy zobaczysz) z tego posta. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

 

DJI_0071

Wykonywanie zdjęć z lotu ptaka nie jest już ograniczone jedynie do tradycyjnej fotografii lotniczej

Drony są wykorzystywane do różnych celów. Jednym z nich jest fotografia artystyczna z lotu ptaka. Gdańsk jako zabytkowe miasto pełen jest atrakcji. Pięknie wygląda z poziomu ulic, jednak jeszcze piękniej z powietrza. Dokładne przyjrzenie się fasadom kamienic do tej pory zarezerwowane było jedynie dla wyglądających przez okna mieszkańców. Dzięki dronom podfrunięcie do budynków i przyjrzenie się secesyjnym detalom dostępne jest dla każdego.

Ok, nie dla każdego – dronem w Gdańsku latać może jedynie licencjonowany operator bezzałogowca. Nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ powszechnie dostępne latanie dronem w zatłoczonych miejscach byłoby co najmniej niebezpieczne.

Centrum Gdańska z drona

W samym centrum Gdańska znajdują się setki restauracji, nieruchomości czy innych biznesów, które szukają sposobności na wypromowanie swoich usług poprzez przyciągającą uwagę reklamę. Filmy z powietrza w miejscach takich jak Gdańsk robią olbrzymie wrażenie na wszystkich, którzy je oglądają. Restauracje korzystające z usług drona świetnie o tym wiedzą i nagrywają filmy reklamowe przy tej sposobności.

Stocznia z drona

Gdańsk jest pełen obiektów industrialnych, do których dostęp z wysokości również jest mocno ograniczony dla przeciętnego obserwatora, ale nie dla drona. Wyposażony w gimbal (stabilizator obrazu) dron może latać w wąskich przestrzeniach, blisko obiektów przemysłowych nawet z prędkością do 140 km/h!

Co więcej, wyposażone tego niepozornego statku powietrznego pozwoli mu wykonać ujęcia bardzo wysokiej jakości, nadające się jako materiał do katalogów, książek, gazet czy reklam.

Zajmujemy się filmowaniem z drona. Tworzymy filmy przy użyciu drona. Ujęcia z drona pozwalają na urozmaicenie klipów dodatkową perspektywą, nieraz jedyną możliwą przy wysokich obiektach.

 • Ujęcia 4K lub 2,7K 50fps/60fps, a także FHD 1920×1080 120fps
 • Prędkość lotu do 72km/h
 • Brak rybiego oka, przy dużym kącie widzenia obiektywu
 • Do 30 minut w powietrzu na jednym akumulatorze
 • Latamy na zewnątrz i w środku hal, budynków, magazynów
 • Precyzyjne ujęcia, duże doświadczenie i praktyka
 • Ujęcia z drona na terenie Gdańska stały się ostatnio bardzo popularne i dostępne cenowo dla każdego.
 • Przez ostatnie 7 lat świadczenia usług głównie w Trójmieście, zdobyliśmy duże doświadczenie w nagrywaniu ujęć i klipów
 • Poznaliśmy szczegółowe wymagania klientów z różnych branż, małych i dużych firm, a także osób prywatnych.
 • Wypracowaliśmy mechanizm współpracy, tak by spełnić jego oczekiwania i wizję (lub przedstawić naszą propozycje) w możliwie krótkim czasie.
 • Do pracy napędzają nas opinie klientów, którzy chwalą różnorodne ujęcia, precyzyjne prowadzenie kamery i co najważniejsze płynność nagrań z drona.

Być może zainteresuje Cię również...

Dron – Gdynia

Gdynia to miasto wielu twarzy – malowniczo położona nad morzem, ze znaczącym terminalem i portem, nowoczesną architekturą jak i obiektami przemysłowymi, w tym stocznią oraz

Read More
Transmisje obrazu z powietrza

Transmisja obrazu z drona  Transmisja obrazu LIVE na telebimy/ ekrany  Transmisja obrazu do TV (złącze HDMI) Transmisje obrazu z powietrza to proces przekazywania obrazu z

Read More