Dron – Gdynia

Gdynia to miasto wielu twarzy – malowniczo położona nad morzem, ze znaczącym terminalem i portem, nowoczesną architekturą jak i obiektami przemysłowymi, w tym stocznią oraz będąca gospodarzem imprez masowych i festiwali muzycznych takich jak Opener Festival. Gdynia ma jeszcze jedną, mniej znaną jednak równie ekscytującą odsłonę – jest nią to, jak wygląda z powietrza.

Drony dały nam możliwość podziwiania Gdyni z góry, a wykonywanie lotów dronem nad Gdynią pozwala na nowo odkryć to piękne miasto. To właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług drona w Gdyni- jeżeli jesteś jedną z nich, nie pożałujesz.

W wielu miejscach w Gdyni loty dronem może wykonywać jedynie operator drona z licencją Polskiej agencji żeglugi powietrznej

Niestety, latanie dronem w Gdyni, zwłaszcza w pobliżu tych najbardziej interesujących miejsc nie jest dostępne dla każdego. Dzieje się tak głównie ze względu na bliskość lotnisk oraz obiektów infrastruktury, w tym infrastruktury wojskowej. Aby korzystać z drona w takich okolicznościach konieczne jest odbycie odpowiedniego kursu i zdobycie uprawnień. Szkolenie może być czasochłonne i kosztowne, jednak mamy dla Ciebie lepsze rozwiązanie.

Służymy pomocą w wynajmie drona z operatorem na terenie Gdyni jak i całego Trójmiasta. Od lat świadczymy usługi dronem, a sterowanie bezzałogowcem mamy w małym palcu. Co więcej posiadamy licencje, które zdejmują z nas ograniczenia w większości kategorii oraz wymagana ubezpieczenia. Oznacza to, że latać możemy prawie wszędzie, bez konieczności aplikowania o zezwolenie.

Ponieważ latanie dronem w Gdyni sprawia nam prawdziwą radość, nie możemy doczekać się kolejnych zleceń w tym mieście. Produkty, które dostarczamy naszym klientom odzwierciedlają nasz entuzjazm – skontaktuj się z nami, jeżeli interesują cię ujęcia Gdyni z drona!

Być może zainteresuje Cię również...

Dron – Gdańsk

Spis Treści Drony sprawiły, że fotografia z powietrza nabrała zupełnie innego znaczenia. Możliwym stało się fotografowanie miejsc i obiektów, których nie można było wcześniej zobaczyć

Read More
Transmisje obrazu z powietrza

Transmisja obrazu z drona  Transmisja obrazu LIVE na telebimy/ ekrany  Transmisja obrazu do TV (złącze HDMI) Transmisje obrazu z powietrza to proces przekazywania obrazu z

Read More